Lolatours.sk

Chorvátsko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Doprajte si pobyt pri mori na Jadrane, v prekrásnej a jedinečnej prírode kde sa spája blahodárny vplyv mora, skalistých hôr a voňavých borovíc ... Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodárny. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade v Chorvátsku je veľmi čistá a priezračná voda a mimoriadne čistý, liečivý, soľou a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre Vás tu môže byť aj zbieranie kamienkov a mušlí. Chorvátsko má čarokrásne, pokojné a plytké more vhodné pre dospelých, deti, plavcov i neplavcov ...

Počas pobytu v nami ponúkaných letoviskách sa môžete venovať oddychu, opaľovaniu, kúpaniu, športovaniu ... môžete sa vydať na množstvo nezabudnuteľných výletov, či už bicyklom, autom, loďou alebo iba tak na pešo - na pekné prechádzky a túry. Nech už sa rozhodnete akokoľvek veríme, že si Chorvátsko, Dubrovnik, Zadar a najmä jedinečný ostrov PAG zamilujete rovnako ako my.

Termíny CELOROČNE, s kúpaním už od APRÍLA až do konca OKTÓBRA.

Rýchlo a pohodlne LETECKY z VIEDNE alebo PRAHY ... alebo  AUTOBUSOVOU LINKOU  či  VLASTNÝM AUTOM.

Pre ŠKOLY, SENIOROV a iné skupinky a kolektívy sú možné pobyty, či už kúpacie víkendové alebo klasické pobytové s výletmi, na vyžiadanie CELOROČNE.

Informácie a rezervácie CELOROČNE na   SK: 0915694468   CZ: 605486093  a na   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín