Lolatours.sk

Taliansko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

TALIANSKO je jednou z najzaujímavejších a najnavštevovanejších krajín sveta. Ľudí priťahuje bohatá história, jedinečné historické pamiatky a čarokrásna príroda. Svetoznámym je Taliansko aj pre svoje nádherné more, prekrásne a slnkom zaliate pláže, kde je možné si fantasticky oddýchnuť, zrelaxovať, načerpať množstvo nových síl, a samozrejme sa aj dobre zabaviť a prežiť množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Kapitolou samou o sebe sú talianske ostrovy. K tým najkrajším dovolenkovým cieľom určite patrí SARDÍNIA - prekrásny ostrov s belostnými plážami, nebesky modrým morom a zaujímavou históriou. Podobne nádherné sú tiež ELBA, ISCHIA, CAPRI, sústrovie LIPARI a v neposlednom rade SICÍLIA.

Pre milovníkov zaujímavej histórie a zároveň príjemného pobytu pri mori je ako stvorená KAMPÁNIA. Majestátny kužeľ sopky VEZUV, bájne POMPEJE, nádherná NEAPOL, grécke chrámy v oblasti PAESTUM, prekrásne pobrežie AMALFI, nádherné pláže a v neposlednom rade už spomínané perly tyrrhénskeho mora - ostrovy CAPRI a ISCHIA.

 

Víkendové kúpacie zájazdy pre kolektívy na BENÁTSKU riviéru

Ponúkame od júna do septembra príjemné víkendové kúpanie na Jadrane. Skvelý tip na krásny a cenovo nenáročný školský či firemný výlet alebo pekný výlet pre kluby seniorov. Výhodou je nízka cena takejto kúpačky a rýchla a ľahká dostupnosť. Náš autobusom Vám pristavíme kamkoľvek v SR aj ČR. Počas zájazdu je k dispozícii slovenský sprievodca CK LOLA Tours.

Víkend je možné obohatiť o jeden či viac nocľahov na Jadrane a zážitkové výlety do BENÁTOK, San Marina, Florencie, Bologne, Maranella s múzeom FERRARI, Mirabilandie a iných miest.

 

POĎTE SI S NAMI ZAMILOVAŤ TALIANSKO ...

Termíny a ceny na vyžiadanie, CELOROČNE. Viac info na:   SK 0915694468   CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín