Lolatours.sk

Taliansko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

TALIANSKO je jednou z najzaujímavejších a najnavštevovanejších krajín sveta. Ľudí priťahuje bohatá história, jedinečné historické pamiatky, čarokrásna príroda, a svetoznámym je Taliansko aj pre svoje nádherné more, prekrásne a slnkom zaliate pláže, kde je možné si fantasticky oddýchnuť, zrelaxovať, načerpať množstvo nových síl, a samozrejme sa aj dobre zabaviť a prežiť množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

 

Víkendové kúpacie a spoznávacie zájazdy pre kolektívy na Benátsku a Jadranskú Riviéru

Ponúkame celoročne (kúpanie od Mája do Októbra) príjemné víkendové kúpanie a spoznávanie na Jadrane. Skvelý tip na krásny školský výlet alebo firemný výlet pre zamestnancov alebo kluby seniorov. Výhodou je krátka vzdialenosť zo Slovenska a rýchla, ľahká dostupnosť. Doprava našim vlastným autobusom, ktorý Vám pristavíme kamkoľvek v SR aj ČR. Počas cesty tam i späť ako aj počas pobytu je k dispozícii slovenský sprievodca CK LOLA Tours.

Víkend je možné obohatiť o jeden či viac nocľahov na Jadrane a zážitkové výlety do Oltremare, San Marina, Florencie, Bologne, Maranella s múzeom Ferrari, Mirabilandie a iných miest.

 

POĎTE SI S NAMI ZAMILOVAŤ TALIANSKO ...

Termíny a ceny na vyžiadanie, CELOROČNE. Viac info na:   SK 0915694468   CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín