Lolatours.sk

Školy, kolektívy, seniori

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

 

Pekné výlety so spolužiakmi, kolegami a priateľmi patria k obľúbeným zážitkovým momentom na škole, vo firme, v klube seniorov ... Naše zájazdy Vám ponúkame CELOROČNE a vždy so skúseným sprievodcom CK. 

POĎTE S NAMI ZAŽIŤ NIEČO VÝNIMOČNÉ ...

 

ŠKOLSKÉ         - plavecké, turistické, spoznávacie, autobusom alebo letecky, CELOROČNE

SENIORSKE     - pobytové, relaxačné, spoznávacie, autobusom alebo letecky, CELOROČNE

ŠPANIELSKO   - Costa Brava a Costa Dorada, Andalúzia alebo ostrov Mallorka, CELOROČNE

TALIANSKO     - Rím a rímska prímorská riviéra, autobusom alebo letecky, CELOROČNE

TALIANSKO     - Benátky a benátska prímorská riviéra, autobusom alebo letecky, CELOROČNE

TALIANSKO     - Neapol, Pompeje, Vezuv, Paestum, Capri, Rím, autobusom, CELOROČNE

GRÉCKO        - Olympská riviéra, pobyt pri mori s výletmi za poznaním či turistickým výstupom na Olymp

ŠKÓTSKO        - Edinburg, Škótska vysočina a jazerá LOCH NESS alebo Loch Lomond, CELOROČNE

ANGLICKO     - Londýn s okolím, WINDSOR, STONEHENGE a oddychom na Anglickej riviére, celoročne

                   

TERMÍNY: pripravíme vám zájazd v termíne na vyžiadanie kedykoľvek po celý rok

REZERVÁCIE a informácie CELOROČNE   SK 0915694468   CZ 605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

Ďalšie naše overené tipy na zaujímavé zájazdy:

RETRO tip pre všetkých, ktorí si pamätajú dovolenky v RUMUNSKU. Pláže v oblasti MANGALIA sú stále rovnako krásne a príjemné. Nová a moderná cestná infraštruktúra ich robí opäť dosiahnuteľné autobusom. Vynikajúca príležitosť vrátiť sa do čias detstva a mladosti a prežiť krásnu dovolenku. Odporúčame kolektívom FIRMÁM, ŠKOLÁM a SENIOROM. Informujte sa v CK.

Taliansko - Nádherná historická BOLOGNA, MARANELLO s unikátnym múzeom FERRARI, jedinečný zábavný park MIRABILANDIA, čarokrásne BENÁTKY, od Mája do Októbra aj príjemné kúpanie na Jadrane. Program zájazdu dohodou CELOROČNE.

Taliansko - Kampánia - RÍM, VATIKÁN, NEAPOL, VEZUV, POMPEJE, PAESTUM, CAPRI, od Mája do Októbra aj príjemné kúpanie v Tyrrhénskom mori. Program zájazdu dohodou CELOROČNE.

Taliansko / Chorvátsko - príjemné víkendové výlety pre kolektívy - školy, firmy, kluby seniorov. Kúpanie, opaľovanie, športovanie, ktoré si v prípade záujmu, môžete obohatiť aj o zaujímavé spoznávanie. Program a termíny dohodou, CELOROČNE.

Londýn - nádherné zájazdy do Londýna s okolím so skúseným, odborným sprievodcom. Autobusom (pre kolektívy 35 a viac účastníkov), alebo letecky (pre partie už od 4 účastníkov). Termíny a program dohodou, CELOROČNE.

Edinburg / Loch Ness - nádherné, sprevádzané zájazdy do tajomného Edinburgu a čarokrásnej škótskej vysočiny, s návštevou jazera Loch Ness. Letecky (pre partie už od 4 účastníkov). Termíny a program dohodou, CELOROČNE.

Barcelona - obľúbené zájazdy do slnečnej metropoly Katalánska so skúseným, odborným sprievodcom. Spoznáte Barcelonu, oddýchnete si pri mori na pobreží Costa Brava, navštívite čarokrásne botanické záhrady, zúčastníte sa degustácie vín, údenín, sladkostí, naplánovať si môžete návštevu zábavného parku Port Aventura, Marinelandu, plavbu pozdĺž pobrežia ... Náš delegát s 22 ročnými skúsenosťami v lokalite vám pripraví nezabudnuteľný cestovateľský zážitok, CELOROČNE.

Mexiko - jedinečné zážitkové projekty so skúseným sprievodcom, nabité spoznávaním a množstvom nezabudnuteľných zážitkov ako pozorovanie keporkakov na otvorenom Pacifiku, plávanie s delfínmi, tuleňmi, žralokmi, expedícia do džungle, kúpanie v cenotách, adrenalínové zip lines a množstvo iných zážitkových aktivít, už pre partie od 4 účastníkov, CELOROČNE.

 

Pripravíme vám aj iné zájazdy podľa vašich prianí a predstáv. Informujte sa:  SK 0915694468  CZ 605486093

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín