Lolatours.sk

Edinburgh, LOCH NESS, Londýn

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

LONDÝN   ako   zážitok   -   spoznávanie so sprievodcom

Veľmi pekný a hodnotný zájazd, počas ktorého za bohatého sprievodneho slova nášho sprievodcu spoznáte Londýn - jeho pamiatky, zaujímavosti aj atrakcie. Výhodou je forma zájazdu - malá skupinka klientov, osobný prístup skúseného sprievodcu a možnosť program si dohodnúť podľa vašich záujmov a predstáv, a v neposledom rade aj s ohľadom na počasie. Náš sprievodca zájazdy v Londýne sprevádza už 20 rokov, poradí vám, pomôže a klasický zájazd do Londýna premení na zážitok ...

Ubytovanie máme vždy priamo v centre Londýna tak, aby sme sa povestným londýnskym metrom pohodlne a rýchlo dostali všade kam budeme v rámci programu chcieť a potrebovať. Hotely v centre mesta majú typický mestský charakter a máme ich rokmi odskúšané. Pre väčšinu z nich je typické, že na izbách okrem bežnej výbavy ako okno, sat tv, kúpeľňa a wc, býva aj varná kanvica a instantná káva a čaj, vrátane mlieka a cukru, k samopríprave občerstvenia.

PROGRAM: podľa termínu, aktuálnej situácie v Londýne a záujmu účastníkov.

Určite si pozrieme Parlament, Big Ben, Westminsterské opátstvo, Buckinghamský palác s výmenou stráží, prekrásne londýnske parky, námestie Trafalgar, Národnú Galériu, námestie Leicester, China Town, Soho, Picadilly Circus, London Eye, St. Paul´s Cathedral, Millenium Bridge, galériu Tate, Shakespearovo divadlo, Tower Bridge, hrad Tower, chrám Shri Swaminarayan Mandir, Kráľovské observatórium, Nultý poludník ... atrakcie ako London dungeon, Madame Tussauds ... zvezieme sa kabínovou lanovkou ponad Temžu, navštívime Kew Gardens, a mnohé ďalšie.

Veľmi obľúbenými sú aj výlety po okolí, najmä do mestečka WINDSOR s kráľovským hradom, a do prímorského mestečka HASTINGS (ak už sa vyberiete do Hastings, poproste sprievodcu aby ste zastavili na hodinku - dve v TUNBRIDGE WELLS s nádhernými parkami a štýlovou kolonádou s príjemným posedením). Možností je veľa, POĎTE SI S NAMI ZAMILOVAŤ LONDÝN.

 

LONDÝN   -    pre školy a kolektívy

Zájazdy pre školy a kolektívy je možné realizovať buď letecky alebo autobusom. Letecká forma je vhodná pre menšie skupinky a autobusová pre ucelené kolektívy. Pri leteckej doprave sa v rámci spoznávania pohybujeme len v rámci mesta a v blízkom okolí. Pri doprave autobusom sa vieme vybrať aj k vzdialenejším cieľom - obľúbenými sú najmä Windsor, Stonehenge, Cambridge alebo Canterburry. Pre väčší zážitok zo zájazdu vieme presun cez kanál La Manche realizovať tak, že jedným smerom sa plavíme trajektom a druhým smerom cestujeme podmorským tunelom. Súčasťou zájazdu je, samozrejme, náš skúsený sprievodca, ktorý vám predstaví to najlepšie z Londýna a z miest podľa dohodnutého programu.

 

CELOROČNE.   LETECKY   z   KOŠÍC,  POPRADU,  BRATISLAVY,   PRAHY   alebo   AUTOBUSOVOU DOPRAVOU.

Informácie a rezervácie   SK   0915694468   CZ   605486093   alebo na   info@lolatours.sk   

 

EDINBURGH,   Loch Ness   a   Škótska Vysočina

Veľmi pekný a hodnotný zájazd, počas ktorého za bohatého sprievodneho slova nášho sprievodcu spoznáte krásy Edinburgu, Škótskej Vysočiny a tajomného jazera Loch Ness. V Edinburgu navšívite HRAD, slávnu ulicu ROYAL MILE spájajúcu krížom celým mestom hrad s palácom HOLYROOD. Budete mať možnosť navštíviť jedinečnú WHISKY EXPERIENCE s degustáciou, a tí zdatnejší budú môcť vystúpiť hore na kopce ARTHUR´S SEAT alebo  CALTON HILL s prekrásnymi výhliadkami na celý Edinburgh, ústie rieky FORTH do SEVERNÉHO MORA a šíre okolie mesta. Jeden celý deň strávite zaujímavým poznávacím výletom do Škótskej Vysočiny s návštevou jazera LOCH NESS, s možnosťou plaviť sa po jazere výletnou loďou (a možno uvidieť povestnú NESSIE). Zaujímavou a krásnou je v Edinburgu rozľahlá BOTANICKÁ ZÁHRADA. Obľúbeným výletom je aj návšteva neďalekého mestečka ROSLIN so známou ROSSLYNSKOU KAPLNKOU alebo prechádzky nábrežím rieky FORTH v okolí svetoznámeho mosta QUEENSFERRY BRIDGE spojené s posedením v štýlových miestnym pohostinstvách. No a tí, ktorí by radi spoznali aj temnú stránku Edinburgského stredoveku budú môcť navštíviť v podzemí povestnú MARY KINGS CLOSE. Možností je veľa a všetky informácie vám rád podá náš skúsený slovenský sprievodca, ktorý vás bude sprevádzať celým pobytom aj výletmi. POĎTE SI S NAMI ZAMILOVAŤ EDINBURGH.

CELOROČNE.   LETECKY    z   BRATISLAVY,   VIEDNE   a   PRAHY.  

informácie a rezervácie   SK   0915694468   CZ   605486093   alebo na   info@lolatours.sk

Zájazd je vhodný aj pre menšie kolektívy. Nenáročná forma zájazdu je vhodná aj pre SENIOROV.

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín