Lolatours.sk

Turecko Ölüdeniz

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

 

hotel 3+*    SYMBOLA BEACH            (originálny kamenný hotel v píniovom háji)

hotel 4+*    Liberty SUN CITY Beach Club     (hotel v peknej záhrade)

hotel 3+*    IMPARATOR                     (hotel v peknej záhrade)

hotel 3+*    PERDIKIA BEACH             (hotel v peknej záhrade)

hotel 3+*    MERCAN BEACH             (hotel v peknej záhrade)

hotel 3*      KATRE                               (hotel v peknej záhrade)

hotel 3+*    MAVRUKA                        (hotel v peknej záhrade)

hotel 3*      MAGIC TULIP BEACH      (hotel v peknej záhrade na promenáde pri pláži)                     

hotel 4*      ORSMARIS Boutique       (hotel v peknej záhrade na promenáde pri pláži)

 

TOP DESTINÁCIA sezóny 2024 pre tých, ktorí hľadajú nevšednú krásu, pokoj a kľud.

TOP DESTINÁCIA sezóny 2024 pre dvojice   ROMANTIKOV   a   SENIOROV

 

Doprajte si pobyt ďaleko od preľudnených komerčných letovísk, v čarokrásnom prostredí MODREJ LAGÚNY a ÚDOLIA MOTÝĽOV. Žiadne obrovské, betónové a preplnené hotelové rozorty. Naopak, všetky hotely sú tu nízkopodlažné, v krásnych udržiavaných záhradách s bazénmi. Z jednej strany letovisku dominujú obrovské, takmer 2000 metrov vysoké hory a zo strany druhej šíro šíre more ... Pri mori si tu môžete užiť plávanie, šnorchlovanie, prechádzky a hry v príjemne vlažnej vode po celom pobreží. Hotely sú situované len pár krokov od rozľahlých pláži, v nádhernom prírodnom prostredí s neobyčajne malebnými výhľadmi na more. Dovolenkový pobyt tu má často protialergické účinky, a kombinácia morskej vody nabitej soľou a minerálmi a éterických vôní z okolitých rozľahlých lesov, blahodárne pôsobia na dýchacie ústrojenstvo a relaxačne na celé telo i ducha. Človek tu pri mori naberie novú energiu a príjemne si zlepší náladu.

V oblasti Ölüdeniz je po celú sezónu príjemne vlažná a priezračne čistá voda. Vzduch je prevoňaný okolitou prírodou a nabitý soľou a minerálmi. Pobyt si tu môžete spestriť zbieraním kamienkov, mušličiek, prechádzkami či už po pláži alebo v uličkách plných posedení, kaviarní a obchodíkov s milými drobnosťami na pamiatku. Najobľúbenejším je kúpanie a šnorchlovanie v oblasti Modrej Lagúny len pár minút pešo od našich hotelov. Obľúbená je aj výhliadková kabínová lanovka do okolitých vysokých hôr s úchvatnými, dych vyrážajúcimi výhľadmi po okolí. Pobyty sú vhodné pre všetky vekové kategórie, prednostne však pre dvojice a páry dospelých, ktorí prahnú po romanticky krásnej dovolenke.

V prípade, že zatúžite po spoznávaní, môžete si vybrať z mnohých aktivít a výletov, ktoré si zakúpite na recepciách hotelov alebo v ktorejkoľvek z miestnych cestovných agentúr. Nech už si pobyt v Ölüdeniz zariadite akokoľvek, veríme, že si tieto miesta zamilujete a prežijete tu krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku. 

 

LETECKY  z  BRATISLAVY.

informácie a rezervácie  SK  0915694468   CZ  605486093   alebo   info@lolatours.sk  

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín