Lolatours.sk

oblasť BARCELONA

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

BARCELONA ako ZÁŽITOK - nevšedné spoznávanie s dlhoročným odborným sprievodcom CK v destinácii. Pobyt je možné si obohatiť plavbou popri pobreží, prechádzkami a turistikou v horách a útesoch alebo návštevou čarokrásnych botanických záhrad. Tí odvážnejší sa môžu vydať aj za dobrodružstvom do najväčšieho zábavného parku v Európe - PORT AVENTURA. Možností je naozaj veľa - poďte si s nami zamilovať Barcelonu.

Vhodné aj pre kolektívy, letecky alebo autobusom. Nenáročná forma zájazdu je vhodná aj pre SENIOROV.

LETECKÉ zájazdy sú možné   z   VIEDNE, PRAHY, PARDUBÍC   ale aj   z   KRAKOWA  alebo  BUDAPEŠTI.

CELOROČNE    info@lolatours.sk    SK   0915694468    CZ   605486093

 

BARCELONA s pobytom na Mallorke - za bohatého sprievodného slova nášho dlhoročného delegáta zažijete Barcelonu, spoznáte prekrásne Gaudího pamiatky, miestne parky, záhrady a promenády, živú atmosféru slávnej Rambly, a vydáte sa aj na jedinečnú výhliadkovú lanovku ponad mesto. V Barcelone bývame priamo v historickom centre mesta, stačí len výjsť z hotela a zažiť si Barcelonu každým nádychom. Na Mallorke bývame v obľúbenej dovolenkovej oblasti Playa de Palma na juhu ostrova. Sprievodca vás zoznámi s hlavným mestom ostrova - Palma, a v prípade záujmu sa vydáte aj k čarokrásnym Dračím jaskyniam. Určite si neodpustíte krásne kúpanie, opaľovanie a prechádzky po pláži v jemnulinkom piesku. Zhlboka sa predýchate sviežim morským vzduchom a dokonale si oddýchnete ... 

LETECKY  z  BRATISLAVY   alebo   VIEDNE  alebo  PRAHY.  CELOROČNE. 

 

BARCELONA - MORE, HORY, TURISTIKA - jedinečný a krásny projekt, počas ktorého za bohatého sprievodného slova nášho dlhoročného delegáta spoznáte Barcelonu, jej pamiatky, krásy a zaujímavosti. Spoznávanie si naviac obohatíte o príjemný oddych pri mori - opaľovanie, kúpanie, prechádzky, turistiku v útesoch popri mori, botanické záhrady, delfináriá, vodné parky, plavbu loďou pobrežím, relaxačné kúpeľné procedúry, kultúrne predstavenia a najväčší zábavný park v Európe - Port Aventura - to všetko premení Váš dovolenkový pobyt na nezabudnuteľný zážitok.

LETECKY  z  VIEDNE  alebo  PRAHY   alebo   PARDUBÍC.  CELOROČNE.

 

BARCELONA - historické CENTRUM - pekný zájazd s ubytovaním priamo v prestížnom historickom centre mesta. Stačí výjsť z hotela a prechádzať sa chýrnou palmovou promenádou popri mori, obdivovať pamiatky historického centra, Gaudího skvosty, a popri pamätníku Krištofa Kolumba sa vrhnúť do životom kypiacej atmosféry slávnej Rambly. K nádhernym plážam a promenáde popri nich je to od hotela iba pár minút príjemnej prechádky pešou zónou s možnosťou posedení, reštaurácií, aktívneho oddychu ... Počas pobytu nieste viazaní na žiadny program, sprievodcu ani iných klientov. Užívate si Barcelonu podľa vlastných predstáv a prianí. V prípade záujmu, pre náročných klientov, je možné ubytovanie aj v luxusnom 5* hoteli v parku Montjuick s prekrásnym výhľadom na celú Barcelonu a šíre more ...

LETECKY  z  VIEDNE  alebo  PRAHY   alebo   PARDUBÍC.  CELOROČNE.      

 

BARCELONA a večné mesto RÍM 

BARCELONA, EDINBURGH, škótska vysočina a jazero  LOCH NESS

- jedinečné projekty so skúseným sprievodcom CK, počas ktorých spoznáte 2 krásne európske mestá a zároveň si budete môcť príjemne oddýchnuť pri mori. Nenáročná, zážitková a vďaka prítomnosti sprievodcu CK aj úplne bezstarostná forma zájazdu je vhodná aj pre menšie partie kamarátov, kolegov či seniorov. 

LETECKY  z  BRATISLAVY,  VIEDNE  alebo  PRAHY.  CELOROČNE.

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín