Lolatours.sk

letovisko ZADAR

NEVŠEDNÉ CESTY ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

ZADAR   hotel   KOLOVARE   4*

Pozývame Vás na krásnu a príjemnú dovolenku do čarokrásneho letoviska ZADAR. Hotel KOLOVARE 4* je situovaný v prázdninovej časti Zadaru - Kolovare, v peknom prírodnom prostredí priamo na pobreží Jadranského mora. Len pár krokov to máte z hotela ku krásnym kamienkovým plážam letoviska, ktoré sú súčasťou promenády vedúcej (cca 15-20 minút pešej chôdze) až do centra Zadaru. Okolie hotela, a najmä centrum Zadaru, priam zvádza k prechádzkam a posedeniam v malých rodinných kaviarničkách a reštauráciach. V obchodíkoch v uličkách mesta si môžete zakúpiť množstvo suvenírov na pamiatku. Za poznaním po okolí sa môžete vybrať či už na bicykloch, aute, miestnou MHD (autobusová stanica je asi 5 minút pešej chôdze od hotela), alebo sa vydať loďou na krásne výlety po mori alebo za návštevou neďalekých ostrovov. Náš TIP - neďaleký ostrov PAG.

Počas pobytu sa určite musíte prejsť promenádou až ku atrakcii MORSKE ORGULJE (morský organ). Ide o jedinečný hodobný nástroj, ktorý bol vyhotovený v roku 2005, navrhol ho miestny architekt Nikola Bašič. Nástroj tvorí 35 trubiek (tie vyhotovil Goran Ježin), ktoré majú rôzny priemer, dĺžku a sklon. Každá z nich má vlastný otvor a píšťalu. Zvuk vytvára prúd vzduchu stláčaný v trubkách vlnami. Táto "morská hudba" pôsobí príjemne a relaxačne, stačí sa len usadiť na masívne schodisko promenády, započúvať sa do šumu mora a hudby vychádzajúcej z otvorov popri schodisku ... Hneď povedľa morského organu je veľký sklenený kruh (solárne panely) zvaný Pozdrav Slnku (dielo rovnakého autora), ktorý symbolizuje ľudskú komunikáciu s prírodou ... a z ktorého sa priam so zatajeným dychom prichádza každý večer kochať očarujúcim západom slnka množstvo návštevníkov Zadaru. Kruh behom dňa akumuluje slnečné a denné svetlo, a počas západu slnka a potom v tme, v kúzelných rytmoch morského organu, emituje svetlo do okolia. Západ slnka a táto hra svetla a hudby sú jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom pre návštevníkov Zadaru ... 

Izby v hoteli majú moderné a pohodlné vybavenie, kúpeľňu, wc, klimatizáciu, sat TV. Hotel má parkovisko, záhradu, slnečné terasy a bazény. Krásna ponuka aj pre náročnejších klientov.

LETECKY  z  VIEDNE,  PRAHY,  KOŠÍC  alebo  AUTOBUSOVOU LINKOU  či  VLASTNOU DOPRAVOU.

Po prílete Vás čaká náš vodič s autom, iba pre Vás. Zavezie Vás priamo na hotel. V deň návratu Vás vyzdvihne z hotela a zavezie k odletu domov. Ponúkame Vám nevšednú a krásnu dovolenku úplne bez starostí.

DOPRAJTE SI NIEČO VÝNIMOČNÉ ...

informácie a rezervácie na   SK: 0915694468   CZ: 605486093   alebo na   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín