Lolatours.sk

Londýn, Loch Ness, Edinburgh

Krajina Anglicko
Hotel hotely v centre mesta

Doprava  letecky Bratislava Košice Praha
Dátum od: 3.04.2022
do: 31.12.2022
Cena na vyžiadanie 

 

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

ANGLICKO  -  poznávacie zájazdy do LONDÝNA

Termíny CELOROČNE     Viac info na:     SK 0915694468 (BA,KE)     CZ 605486093 (Praha)

Ubytovanie priamo v centre Londýna v malom, pokojnom, štýlovom, typicky anglickom hotelíku. Izby majú sat TV, free wifi, chladničku, varnú kanvicu, kávu, čaj, mliečko, cukor. Na výber sú izby comfort s vlastným wc a kúpeľňou, alebo izby economy s umývadlom, sprcha a wc sú na chodbe. V hoteli sa podávajú mimoriadne kvalitné, bohaté, typicky anglické raňajky. Asi 10 minút peši od hotela sa nachádza unikátny mramorový chrám Shri Swaminarayan Mandir a jedinečný indický supermarket. Asi 20 minút peši od hotela sa nachádza štadión Wembley a veľké nákupné centrum. Priamo pri hotelíku je malé Tesco, viacero fast foodov, súkromných obchodíkov a lekáreň. Ponuka je určená pre všetkých klientov, aj menšie skupiny a kolektívy.

Program: podľa termínu, aktuálnej situácie v Londýne a záujmu účastníkov. Z možností vyberáme: Parlament, Big Ben, Westminsterské opátstvo, Buckinghamský palác s výmenou stráží, prekrásne londýnske parky, námestie Trafalgar, Národná Galéria, námestie Leicester, China Town, Soho, Picadilly Circus, Britské múzeum, Prírodovedecké múzem, Oxford street, London Eye, St. Paul´s Cathedral, Millenium Bridge, galéria Tate, Shakespearovo divadlo, Tower Bridge, hrad Tower, Shri Swaminarayan Mandir, Kráľovské observatórium, Nultý poludník, London dungeon, Madame Tussauds, kabínová lanovka ponad Temžu, Kew Gardens, a mnohé ďalšie. Náš skúsený delegát vám poradí a po všetkých zaujímavostiach Londýna vás osobne odsprevádza.

 

 

 

ANGLICKO - zážitkové zájazdy do LONDÝNA pre školy a kolektívy

TERMÍNY a program dohodou, CELOROČNE.   Viac info na:     SK 0915694468     CZ 605486093

Ponuka platí pre ucelené kolektívy o počte 35 a viac účastníkov s ubytovaním na 2-4 noci v hoteli s raňajkami. Zahŕňa dopravu moderným autobusom zo Slovenska do Anglicka vrátane trajektu cez La Manche, každodenné presuny a okružné jazdy Londýnom a okolím. Hotel je situovaný priamo v centre Londýna. V tesnej blízkosti hotela je malé Tesco a vynikajúca pizzeria. Pár metrov od hotela začína obchodná ulica s ohromným množstvom nákupných možností. Izby majú sat TV, vlastnú sprchu a wc.

Cena je vždy závislá od prihláseného počtu účastníkov, zvolenej trasy a rozsahu služieb. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, že ste menší kolektív, spojíme Vás s iným, alebo Vám radi pripravíme zájazd "na mieru". Je možná aj doprava LETECKÁ, avšak z dôvodu cenovo výhodných a pohodlných presunov na území Anglicka Vám jednoznačne odporúčame dopravu našim vlastným moderným autobusom.

Program prispôsobíme vekovému alebo záujmovému zloženiu Vašej skupiny. Z bohatej ponuky vyberáme :

Londýn centrum : parlament, Big Ben, Westminsterské opátstvo, Buckinghamský palác s výmenou stráží, St.James´s Park, Trafalgar Square, Národná galéria, Leicester Square China Town, Soho, Picadilly Circus, Britské múzeum, Prírodovedecké múzeum, Hyde Park, Oxford street, London Eye, St. Paul´s Cathedral, Millenium Bridge, Tower Bridge, hrad Tower, Shri Swaminarayan Mandir, Kráľovské observatórium, Madame Tussauds, London Dungeon, Kew Gardens, Oxford Gardens, a mnohé iné .

Ďalej sa môžeme spolu vybrať do Cambridge a navštívit niektorú z tamojších colleges. Samozrejmosťou je aj návšteva majestátneho Windsorského zámku. Stade je to len kúsok k zábavným parkom Legoland a Thorpe. Neobyčajným zážitkom je aj návšteva mystického Stonehenge alebo pašeráckych jaskýň v Hastings.

Dopravu a všetky transfery v meste i v okolí absolvujeme našim vlastným autobusom a celú cestu Vás bude sprevádzať skúsený odborný sprievodca v slovenskom jazyku.

Zájazd je vhodný pre  základné aj stredné  školy , kolektívy z práce alebo tiež kolektívy SENIOROV. 

Zájazdy autobusom - u týchto zájazdov je potrebné obsadiť celý autobus.

Zájazdy letecky -  u týchto zájazdov je ponuka dostupná pre skupiny od 10 účastníkov.

 

 

 

ANGLICKO - EDINBURG, Loch Ness, Loch Lomond a Škótska Vysočina

Krásny poznávací zájazd, počas ktorého budete môcť spoznať krásy Edinburgu, Škótskej Vysočiny a jazier Loch Ness a Loch Lomond. V Edinburgu navšívite hrad, slávnu ulicu Royal Mile spájajúcu krížom celým mestom hrad s palácom Holyrood. Budete mať možnosť navštíviť jedinečnú Whisky Experience s degustáciou, a tí zdatnejší budú môcť vystúpiť hore na Arthur´s Seat s prekrásnou výhliadkou na celý Edinburg. Jeden celý deň strávite zaujímavým poznávacím výletom do Škótskej Vysočiny s návštevou jazera Loch Ness, s možnosťou plaviť sa po jazere výletnou loďou (a možno uvidieť povestnú Nessie). Podobný celodenný výlet inými miestami Škótskej Vysočiny s návštevou jazera Loch Lomond môžete stráviť hneď nasledujúci deň. Zaujímavou a krásnou je v Edinburgu rozľahlá botanická záhrada. No a tí, ktorí by radi spoznali aj temnú stránku Edinburgského stredoveku budú môcť navštíviť v podzemí povestnú Mary Kings Close. Možností je viacero a všetky podrobné informácie Vám rád a ochotne podá náš skúsený slovenský sprievodca, ktorý Vás bude sprevádzať celým pobytom aj výletmi. Nech sa páči, kontaktujte nás.

Termíny CELOROČNE letecky z Bratislavy, Prahy a Košíc.

TOP TERMÍNY 2021:  12.-15.9.    26.-29.9.    3.-6.10.

 

Aktuálne termíny na:  SK 0915694468   CZ 605486093

Kolektívy, skupinky, partie: celoročne, na vyžiadanie.

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín