Lolatours.sk

IZRAEL letoviská pri Mŕtvom a Červenom mori

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Červené more     hotel 5*     LEONARDO PLAZA EILAT
Červené more     hotel 4*     CAESAR PREMIER
Mŕtve more          hotel 5*     LEONARDO PLAZA DEAD SEA

Doprajte si pobyt pri mori v neobyčajnej, históriou nabitej krajine - v Izraeli. Ponúkame Vám pobyty pri liečivom Mŕtvom mori alebo pri obľúbenom Červenom mori. Pri Mŕtvom mori si môžete dopriať kúpanie v liečivej vode plnej minerálov, vyskúšať si, ako sa dá pohodlne ležať na vode, a popri tom dopriať blahodárny relax a zdravie svojim kĺbom a pokožke. Pri Červenom mori sa môžete opaľovať, kúpať, šnorchlovať, pozorovať bohatý podmorský život, a do sýta si dopriať prechádzky promenádou a uličkami dovolenkového mestečka.

Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodárny. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Pobyty v našich hoteloch sú vhodné pre všetky vekové kategórie, prednostne však pre dvojice a malé partie dospelých, ktorí prahnú po romanticky krásnej, oddychovej dovolenke.

V prípade, že zatúžite po spoznávaní, môžete si vybrať z bohatej ponuky výletov, ktoré si zakúpite na recepciách hotelov alebo v ktorejkoľvek z miestnych cestovných agentúr. K najznámejším a najobľúbenejším patria výlety do Jeruzalema, skalného mesta Petra v Jordánsku, a od mora Mŕtveho výlet do Eilatu a z Eilatu výlet k moru Mŕtvemu. Nech už si Váš pobyt zariadite akokoľvek, veríme, že si pobyt v Izraeli zamilujete a prežijete tu krásnu a nezabednuteľnú dovolenku.

 

LETECKY  z  VIEDNE,  PRAHY,  BUDAPEŠTI  a  KRAKOWA. 

informácie a rezervácie:   SK 0915694468   CZ   605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín