Lolatours.sk

Bulharsko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

BULHARSKO  -  prímorské letvisko  BURGAS

luxusný prímorský a kúpeľný hotel  PRIMORETZ Grand Hotel & SPA 5*

 

Exkluzívny, luxusný 5* kúpeľný hotel priamo na pláži Čierneho mora, s prekrásnou záhradou a luxusným vybavením. Ponuka je určená pre klientov, ktorí chcú stráviť luxusnú dovolenku mimo davy bežných lacných turistov, v hoteli so špičkovými službami, s nádhernou záhradou, možnosťou exkluzívnych kúpeľných procedúr a priamym vstupom na prekrásnu pláž.

Prekrásna hotelová záhrada, bazény, nádherná pláž, fitness centrum, krytý bazén, kúpeľné centrum s možnosťou bahenných kúpeľov, relaxačných zábalov z morských rias, vírivých vaní, tropických dažďových spŕch, rôznych typov sáun ... vytvárajú z miesta malé PARADISO, ktoré naviac umocňuje promenáda, výborné reštaurácie, bary, a pre tých, ktorí sa radi bavia a nakupujú je asi 400m od hotela živý a rušný Burgaský bulvár Aleko Bogoridi.

Hotelové izby majú luxusné vybavenie s veľkorozmernými posteľami, minibarom, sat TV, wc, kúpeľňou, balkónom, sušičom vlasov, toaletnými potrebami, uterákmi, osuškami, županmi ...

Transfer letisko - hotel - letisko je pre našich klientov zabezpečený privátny - vodič s autom čaká iba na Vás na letisku, odvezia Vás priamo na hotel, a v deň návratu Vás vyzdvihne na recepcii a zavezie na letisko k odletu. Žiadne viazanie sa na hromadné transfery ani iných turistov. Privátny komfort.

Do Bulharska lietame z Bratislavy a Prahy od Apríla do Októbra. V prípade záujmu o pobyt, prosím, kontaktujte nás dostatočne včas, uveďte termín, o ktorý máte záujem, a počet a vek cestujúcich a my Vám obratom zašleme kompletnú ponuku. Tešíme sa na Vás.

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINA / DESTINÁCIA
TERMÍN
STRAVA/HOTEL
DOPRAVA
CENA
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín