Nevšedné cesty za poznaním, Lola Tours

Detaily zajazdu
Krajina Taliansko
Hotel hotely, apartmány, bungalovy

Doprava letecky
Bratislava aj autobusom
Dátum od: 02.05.2014
do: 30.11.2015
Cena už od 149 €

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

TALIANSKY OSTROV SARDÍNIA - ČAROKRÁSNY "STREDOMORSKÝ KARIBIK"

Odlety z BRATISLAVY : September, Október 2014 a Apríl až November 2015

SARDÍNIA je neobyčajne krásny ostrov v Stredozemnom mori. Legenda hovorí, že keď BOH dokončil stvorenie sveta, zanechal odtlačok svojej stupaje na mieste, kde sa rozprestiera dnešná Sardínia. Ostrov sa zvykne nazývať "karibik stredomoria" vďaka nádherným plážam z jemného bieleho piesku a nebesky modrej farbe mora. Tvorí úžasné zoskupenie prírodných scenérií, pokoja, krásy a vznešenosti. Iba máloktorý kút sveta ponúka také možnosti ako práve SARDÍNIA. Je tu sústredená nádhera celého sveta: pláže Karibiku a Seychelských ostrovov, majestátne európske pohoria, rozľahlé pláne s pasúcimi sa koňmi, kozami, ovcami, kravami a teliatkami, pestrofarebné subtropické kvety a rozľahlé, nádherne voňajúce píniové lesy ...

SARDÍNIA - LETOVISKO SANTA LUCIA DI SINISCOLA

CK LOLA Tours pripravila v tomto pozemskom raji pre ŠKOLY, FIRMY, SENIOROV, RODINY s DEŤMI a iné KOLEKTÍVY, nádherný a cenovo dostupný projekt s ubytovaním v areáli prázdninového mestečka, vo vlastnom LOLA KLUBe, v príjemných, plne zariadených prázdninových domčekoch, situovaných v píniovom lesíku, len pár metrov od čarokrásnych belostných pláží. Areál prázdninového mestečka tvorí recepcia, internet, prázdninové domčeky s vlastným sociálnym zariadením, parcely pre stany a karavany, čisté a moderné spoločné sociálne zariadenia, supermarket, reštaurácia, pizzeria, bar a iné. Pláže pozdĺž mestečka tvorí jemný biely piesok, ktorý vytvára nádherné duny, ktoré ich spolu s píniovým lesom lemujú v dĺžke asi 6 km. Po asi 1,5 hodinovej túre pozdĺž pobrežia je možné prísť k ďalším asi 6 km dlhým plážam z jemného bieleho piesku, ktoré lemujú obrovské pieskové duny s píniovým porastom, za ktorými sa rozprestiera jazero plné voľne žijúcich ružových plameniakov.

Ubytovanie je v našom LOLA KLUBe v Santa Lucii di Siniscola, na východnom Oleandrovom pobreží priamo v píniovom lese pri pláži z jemného bieleho piesku a mimoriadne miernym vstupom do mora, rozľahlá plytčina - raj pre deti a neplavcov. Na svoje si samozrejme prídu aj skúsení plavci a milovníci šnorchlovania. Na pláži sa zapožičiavajú aj surfy s kompletným výstrojom. Ideálne miesto pre milovníkov čarokrásnej prírody mimo veľké centrá. Skvelý TIP pre ŠKOLY, SENIOROV a KOLEKTÍVY. Termíny a ceny na vyžiadanie. Prispôsobíme sa Vám. Nech sa páči, kontaktujte nás. Radi sa s Vami stretneme u nás v Bratislave alebo prídeme za Vami kamkoľvek na Slovensku a v Čechách, a všetko Vám osobne predstavíme a vysvetlíme.

Uvedené pobyty sú realizované bez stravy. (Strava polpenziou na vyžiadanie pre kolektívy). Domčeky majú plne zariadenú kuchyňu zo sporákom a chladničkou. V areáli sú vynikajúce pizzeria a reštaurácia, kde pravé talianske pizza a pasta stoja už od 4 eur. A v okolí mestečka sú ďalšie skvelé reštaurácie, pizzerie, kaviarne a iné. Samozrejmosťou je supermarket v areáli mestečka kde si denne môžete zakúpiť čerstvý chlieb, pečivo, mlieko, syry, salámy, nealko a mnohé iné. V prípade kolektívneho záujmu o stravovanie, nech sa páči, zabezpečíme Vám večere alebo polpenziu, samozrejme za príplatok!

Po celý pobyt je k dispozícii náš vlastný delegát a sprievodca, ktorý sa postará o všetko potrebné tak,aby ste Vy prežili ničím nerušený, pokojný dovolenkový pobyt. Samozrejme pre Vás zorganizuje aj výlety po okolí a Vy budete mať jedinečnú možnosť spoznať tak čarovné miesta ako Capo Comino, Cala Gonone, Cala Luna, Nuragy a mnohé iné.

Zájazdy je možné realizovať okrem dopravy leteckej aj našim vlastným LOLA autobusom, ktorý Vám pristavíme kamkoľvek na Slovensku a v Čechách. Trasa povedie cez Rakúsko a Taliansko do prístavného mesta Livorno a stadiaľ trajektom do Olbie na Sardínii. Plavba trvá okolo 8 hodín. Cestovať môžete aj individuálne, buď autom rovnakou trasou ako autobusom, alebo letecky. Pri doprave individuálnej - leteckej však treba počítať s tým,že letisko je od LOLA KLUBu vzdialené až 185 km a bude potrebné si prenajať auto. Priame spoje z letiska neexistujú a kombinované spojenia sú zložité. Pre individuálne partie a skupiny 10 a viac účastníkov Vám zabezpečíme autobusový zvoz letisko-klub-letisko cez partnerskú agentúru na Sardínii. Nech sa páči, informujte sa!

Cenové relácie od 149 € osoba týždeň bez stravy ( strava polpenziou za príplatok od 20 € osoba deň - len pre kolektívy ). Doprava BUS+trajekt alebo LETECKY: od 249 € osoba. Nech sa páči,  volajte, píšte,  informujte sa.


SARDÍNIA - LETOVISKÁ ALGHERO a LIDO DI SAN GIOVANNI

V prípade záujmu o pobyt na Sardínii September až November 2014 & APRÍL až NOVEMBER 2015 nech sa páči, radi Vám zabezpečíme pobyt v hoteli alebo prázdninovom domčeku podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám pobyty v letoviskách Alghero a Lido di  San Giovanni, oboch známych svojimi prekrásnymi snehobielymi plážami, priezračnou tyrkysovou vodou a príjemným píniovým lesíkom pozdĺž väčšej časti pláží. Počas pobytu na týchto  nevšedných  miestach máte možnosť navštíviť krásne historické mesto Alghero, neďaleké prekrásne kvapľové Neptúnove jaskyne v mohutných útesoch nad morom (k jaskyniam vedie dlhé schodisko vytesané priamo do mohutného skalného masívu nad morom), prípadne si môžete požičať auto a podniknúť výlety na svetoznáme Smaragdové Pobrežie na severe ostrova, alebo podniknúť cestu na východné Oleandrové Pobrežie a navštíviť také perly ostrova ako Olbia, Magdalénske ostrovy, Tavolara ostrov, San Teodoro, Cala Gonone, Cala Luna a iné. Pri ceste loďkou z Cala Gonone na Cala Luna určite využite možnosť navštíviť Azúrové jaskyne - posledné útočisko modrých tuleňov na svete. Možností je naozaj veľa a preto odporúčame pobyty na 10 až 14 dní. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zabezpečíme Vám letenky (z Bratislavy trvá let asi 2 hodiny), pobyt v hoteli alebo domčeku, ktorý si zvolíte a samozrejme rôzne doplnkové služby tak, aby ste prežili pokojnú, krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku na rozprávkovo krásnej Sardínii. V prípade ucelených partií a kolektívov alebo na vyžiadanie Vám poskytneme aj delegáta na celý pobyt. Tešíme sa na Vás!

Ubytovanie v Alghero v hoteloch 3+ až 5+ spravidla priamo pozdĺž belostných pláží alebo v centre iba pár metrov od pláží. Krásne a cenovo dostupné ubytovanie Vám ponúkame v prázdninových domčekoch na Lido di San Giovanni, ktoré majú plne vybavenú kuchyňu, vlastné wc a kúpeľňu, obývačku a spálňu. samozrejmosťou je klimatizácia a satelitná TV. Z hygienických dôvodov je potrebné priniesť si vlastné uteráky a návleky na vankúše. K dispozícii sú aj viaceré iné možnosti ubytovania, nech sa páči, informujte sa!

Pláž v areáli je tvorená jemným belavým pieskom a vstup do nebesky modrého mora je pozvoľný a bezpečný aj pre malé deti a neplavcov. Krásne miesto aj pre zdatných plavcov a milovníkov šnorchlovania! Tieto letoviská sú v blízkej vzdialenosti od letiska a je možné sa všade dostať rýchlo a pohodlne priamo z letiska miestnou MHD alebo taxíkom! Pre skupiny a kolektívy zabezpečíme dopravu letisko-ubytovanie-letisko za príplatok!

Cenové relácie sa pohybujú od 645 € osoba a týždeň pobytu, pričom cena je už konečná - teda s letenkou, poplatkami, ubytovaním, stravou,  spotrebou vody, energií, klímou, TV, prípadne ďalšími službami. Nech sa páči, informujte sa. Radi Vám poskytneme aktuálne informácie! LOLA TOURS VAŠA CK LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA.

Sardínia je neobyčajne krásny ostrov v Stredozemnom mori. Zvykne sa nazývať "karibik stredomoria" vďaka nádherným bielym plážam a tyrkysovej farbe mora.
CK LOLA Tours v tomto "raji" pripravila pre kolektívy SENIOROV, ŠKOLY a rodiny s deťmi unikátny, cenovo dostupný projekt s ubytovaním v areáli prázdninového mestečka La Mandragola, v príjemných plne zariadených prázdninových domčekoch, situovaných v píniovom lesíku, len pár metrov od belostných pláží.
Ubytovanie je zabezpečené v plne zariadených prázdninových domčekoch pre 4 osoby, umiestnených v krásnom píniovom lese, len pár metrov od pláže z jemného bieleho piesku. V areáli sú bar, reštaurácia, supermarket. Pláže sú bezplatné, dlhé cez 6km lemované dunami a píniovým lesíkom. Vstup do mora je veľmi mierny. Po asi 30 minútach pešej chôdze popri mori sú ďalšie asi 6km dlhé pláže z jemného bieleho piesku lemované veľkými dunami, za ktorými sa rozprestiera jazero s ružovými plameniakmi.
Pobyty sú realizované bez stravy. Stravovať sa je možné v reštaurácii mestečka, alebo v okolí. K dispozícii je supermarket. Ceny sú podobné cenám v našich obchodoch. Domčeky majú plne vybavenú kuchyňu.
Pre kolektívy je možné zajednať v miestnej pekárni dovoz čerstvého chleba a  pečiva denne priamo do areálu prázdninového mestečka.
Priamo v areáli je po celý pobyt náš slovenský delegát, ktorý sa postará o všetko čo budete počas pobytu v La Mandragole potrebovať. Rovnako tak pre Vás zorganizuje a odsprevádza nádherné výlety po ostrove, z ktorých do pozornosti dávame najmä výlet na čarokrásnu CALA LUNA a do dedinky pôvodných obyvateľov ostrova so zvyškami ich obydlí "nuragov".Možností bude,samozrejme, oveľa viac.
Doprava je zámerne realizovaná autobusom zo Slovenska do talianskeho prístavného mesta Livorno a stade následne trajektom do Olbie. Plavba trvá približne 10 hodín.
Na trajekte máte bary, reštaurácie,obchody,oddychové miestnosti s kreslami a vyhliakové terasy.
Spolu s Vami sa preplaví aj náš autobus,ktorý Vám bude na ostrove neoceniteľným a cenovo dostupným pomocníkom tak pri presune z Olbie do La Mandragoly a späť, ako aj na výletoch.
Termín pobytu s cenovým zvýhodnením je možný v čase od 1.6. do 21. 6. a potom od 10.9. do 30.9. Počet nocľahov necháme na Vás. Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám. Minimálny počet nocľahov je 7 a maximálny 14. Maximálna kapacita pre kolektív je 1 autobus, cca 50 účastníkov.
Ceny už od 179.- eur osoba/týždeň  +doprava autobusom + trajekt. Všetky podrobné informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie. Kontaktujte nás!Priamo v areáli je po celý pobyt náš slovenský delegát /kolektívy,skupiny/, ktorý sa postará o všetko čo budete počas pobytu potrebovať. Rovnako tak pre Vás zorganizuje a odsprevádza nádherné výlety po ostrove, z ktorých do pozornosti dávame najmä výlet na čarokrásnu CALA LUNA a do dedinky pôvodných obyvateľov ostrova so zvyškami ich obydlí "nuragov". Možností bude,samozrejme, oveľa viac.

Galéria
Sardínia - LOLA KLUB na Oleandrovom pobreží
Sardínia - LOLA KLUB na Oleandrovom Pobreží
Sardínia - areál LOLA KLUBu na Oleandrovom Pobreží
Sardínia - areál LOLA KLUBu na Oleandrovom Pobreží
Sardínia letecký pohľad na areál LOLA KLUBu (pod korunami pínií)
Sardínia - Santa Lucia di Siniscola letecký pohľad na areál LOLA KLUBu vpravo vedľa pláže v lese je LOLA KLUB,
Sardínia - interiér domčekov LOLA KLUB
Sardínia - interiér domčekov LOLA KLUB
Sardínia - kuchyňa v domčekoch LOLA KLUB
Sardínia kúpanie v raji
Sardínia - Lido di San Giovanni pláž
Sardínia - pláž a duny
Sardínia - pláž a duny
Sardínia - Lido di San Giovanni mobilná vilka
Sardínia - Lido di san Giovanni mobilná vilka interiér 1
Sardínia - Lido di san Giovanni mobilná vilka interér 2
Sardínia - pláž pri LOLA Klube
Sardínia - Cala Luna
Sardínia - Cala Luna
Sardínia - Cala Luna
Lola office 0915 694 468

Referencie
12.08.2014 18:43
Manželia Keramikoví
S Lolou cestujeme každý rok a nedáme si na túto spoločnosť dopustiť. Vždy sme mali všetko zabezpečené. Náš delegát všetko vybavil za nás, o nič sme sa nemuseli starať, všetko bolo vždy tip top. Máme skúsenosti aj s inými cestovkami, ale čo sa týka profesionality a kvality služieb, LOLA je určite TOP! Najviac sa nám páči v Španielsku, konkrétne v Salou a v Lloret de Mar. Dovolenka jedine s LOLOU!
12.07.2014 15:42
Kollároví senior pobyt
Milý pán Mário a Lola Tours, chceme sa Vám touto cestou poďakovať za prekrásny pobyt v Španielsku. To ako Vy komunikujete, pracujete a staráte sa o klientov je naozaj obdivuhodné. Ako seniori sme už cestovali s viacerými cestovkami a úprimne, mnohé by sa od Vás mohli učiť. Váš pobyt aj výlety boli neuveriteľné, klobúk dole pred Vami. Dovolenky s Vašou cestovnou kanceláriou z vlastnej skúsenosti každému odporúčame. Za všetkých zo senior partie Viera a Jozef...
zobraziť všetky referencie
Lola Tours
Naša cestovná kancelária LOLA Tours je mladá dynamická cestovná agentúra, ktorá sa špecializuje predovšetkým na vlastné produkty v podobe jedinečných poznávacích a pobytovo-poznávacích zájazdov s rôznou tématikou. V našej ponuke nájdete aj kvalitné pobytové zájazdy v hoteloch pri mori určené tak pre bežných dovolenkárov ako aj skupiny,školy a kolektívy. Zaujímavosťou sú na letné obdobie víkendové kúpačky na Jadrane. Pýchou našej ponuky pre sezónu 2012 je unikátny pobytovo-poznávací
zájazd do Mexika vrátane adrenalínu a plávania s delfínmi. Na jesenné obdobie plánujeme zaradiť do ponuky aj školy v prírode, a neskôr na obdobie zimnej sezóny aj lyžiarske pobyty.
Našu ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie zaujímavé projekty. Súčasťou všetkých našich zahraničných zájazdov je náš vlastný kvalifikovaný slovenský sprievodca a delegát.
Veríme,že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných a nevšedných ciest za poznaním a oddychom.
Tešíme sa na Vás!
Vaša LOLA Tours

Naša cestovná kancelária LOLA Tours pôsobí na Slovensku už tretí rok a tvorí ju malý team ľudí, z ktorých niektorí v oblasti zážitkového cestovania pôsobia aktívne už 16 rokov. Špecializujeme  sa predovšetkým na vlastné zážitkové projekty v podobe jedinečných poznávacích a pobytovo poznávacích zájazdov s rôznou tématikou. V našej ponuke nájdete kvalitné pobytové zájazdy v hoteloch a prázdninových mestečkách pri mori určené tak pre rodiny s deťmi ako aj seniorov, škôlky, školy, firmy a kolektívy. Zaujímavosťou sú na letné obdobie príjemné a nenáročné víkendové kúpačky na Jadrane. Pýchou Loly pre zimné sezóny sú unikátne pobytovo poznávacie zájazdy do Mexika vrátane adrenalínu, plávania s delfínmi, tuleňmi,, žralokmi ako aj pozorovanie veľrýb na otvorenom Pacifiku. Celoročne v ponuke Loly nájdete príjemné školy v prírode, a počas zimnej sezóny aj lyžiarske pobyty v našich vlastných horských hoteloch na Makove. Ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie zaujímavé projekty. Súčasťou všetkých našich zahraničných zájazdov je náš vlastný kvalifikovaný slovenský sprievodca a delegát. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade ak Vašu skupinu alebo jej časť tvoria osoby so sťaženým pohybom. Prispôsobíme Vám dopravu, ubytovanie i program. Veríme, že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných, nádherných a nevšedných ciest za poznaním, oddychom a dobrodružstvami. Tešíme sa na Vás! LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA.


CK Lola Tours s.r.o . je v zmysle zákona o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr č.281/2001 Z.z., zodpovedne poistená voči úpadku  v poisťovni Europäische Reiseversicherung AG, Pribinova 25, 81109 BA.

Všeobecné a zmluvné podmienky v .PDF na stiahnutie TU