Nevšedné cesty za poznaním, Lola Tours

Detaily zajazdu
Krajina Taliansko
Hotel hotely, apartmány, bungalovy

Doprava letecky
Bratislava aj autobusom
Dátum od: 02.05.2014
do: 31.10.2014
Cena už od 149 €

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

TALIANSKY OSTROV SARDÍNIA - ČAROKRÁSNY "STREDOMORSKÝ KARIBIK"

Odlety z BRATISLAVY : Máj, Jún, September, Október 2014 na 7 až 14 nocí

SARDÍNIA je neobyčajne krásny ostrov v Stredozemnom mori. Legenda hovorí, že keď BOH dokončil stvorenie sveta, zanechal odtlačok svojej stupaje na mieste, kde sa rozprestiera dnešná Sardínia. Ostrov sa zvykne nazývať "karibik stredomoria" vďaka nádherným plážam z jemného bieleho piesku a nebesky modrej farbe mora. Tvorí úžasné zoskupenie prírodných scenérií, pokoja, krásy a vznešenosti. Iba máloktorý kút sveta ponúka také možnosti ako práve SARDÍNIA. Je tu sústredená nádhera celého sveta: pláže Karibiku a Seychelských ostrovov, majestátne európske pohoria, rozľahlé pláne s pasúcimi sa koňmi, kozami, ovcami, kravami a teliatkami, pestrofarebné subtropické kvety a rozľahlé, nádherne voňajúce píniové lesy ...

SARDÍNIA - LETOVISKO SANTA LUCIA DI SINISCOLA

CK LOLA Tours pripravila v tomto pozemskom raji pre ŠKOLY, FIRMY, SENIOROV, RODINY s DEŤMI a iné KOLEKTÍVY, nádherný a cenovo dostupný projekt s ubytovaním v areáli prázdninového mestečka, vo vlastnom LOLA KLUBe, v príjemných, plne zariadených prázdninových domčekoch, situovaných v píniovom lesíku, len pár metrov od čarokrásnych belostných pláží. Areál prázdninového mestečka tvorí recepcia, internet, prázdninové domčeky s vlastným sociálnym zariadením, parcely pre stany a karavany, čisté a moderné spoločné sociálne zariadenia, supermarket, reštaurácia, pizzeria, bar a iné. Pláže pozdĺž mestečka tvorí jemný biely piesok, ktorý vytvára nádherné duny, ktoré ich spolu s píniovým lesom lemujú v dĺžke asi 6 km. Po asi 1,5 hodinovej túre pozdĺž pobrežia je možné prísť k ďalším asi 6 km dlhým plážam z jemného bieleho piesku, ktoré lemujú obrovské pieskové duny s píniovým porastom, za ktorými sa rozprestiera jazero plné voľne žijúcich ružových plameniakov.

Ubytovanie je v našom LOLA KLUBe v Santa Lucii di Siniscola, na východnom Oleandrovom pobreží priamo v píniovom lese pri pláži z jemného bieleho piesku a mimoriadne miernym vstupom do mora, rozľahlá plytčina - raj pre deti a neplavcov. Na svoje si samozrejme prídu aj skúsení plavci a milovníci šnorchlovania. Na pláži sa zapožičiavajú aj surfy s kompletným výstrojom. Ideálne miesto pre milovníkov čarokrásnej prírody mimo veľké centrá. Skvelý TIP pre ŠKOLY, SENIOROV a KOLEKTÍVY. Termíny a ceny na vyžiadanie. Prispôsobíme sa Vám. Nech sa páči, kontaktujte nás. Radi sa s Vami stretneme u nás v Bratislave alebo prídeme za Vami kamkoľvek na Slovensku a v Čechách, a všetko Vám osobne predstavíme a vysvetlíme.

Uvedené pobyty sú realizované bez stravy. (Strava polpenziou na vyžiadanie pre kolektívy). Domčeky majú plne zariadenú kuchyňu zo sporákom a chladničkou. V areáli sú vynikajúce pizzeria a reštaurácia, kde pravé talianske pizza a pasta stoja už od 4 eur. A v okolí mestečka sú ďalšie skvelé reštaurácie, pizzerie, kaviarne a iné. Samozrejmosťou je supermarket v areáli mestečka kde si denne môžete zakúpiť čerstvý chlieb, pečivo, mlieko, syry, salámy, nealko a mnohé iné. V prípade kolektívneho záujmu o stravovanie, nech sa páči, zabezpečíme Vám večere alebo polpenziu, samozrejme za príplatok!

Po celý pobyt je k dispozícii náš vlastný delegát a sprievodca, ktorý sa postará o všetko potrebné tak,aby ste Vy prežili ničím nerušený, pokojný dovolenkový pobyt. Samozrejme pre Vás zorganizuje aj výlety po okolí a Vy budete mať jedinečnú možnosť spoznať tak čarovné miesta ako Capo Comino, Cala Gonone, Cala Luna, Nuragy a mnohé iné.

Zájazdy je možné realizovať okrem dopravy leteckej aj našim vlastným LOLA autobusom, ktorý Vám pristavíme kamkoľvek na Slovensku a v Čechách. Trasa povedie cez Rakúsko a Taliansko do prístavného mesta Livorno a stadiaľ trajektom do Olbie na Sardínii. Plavba trvá okolo 8 hodín. Cestovať môžete aj individuálne, buď autom rovnakou trasou ako autobusom, alebo letecky. Pri doprave individuálnej - leteckej však treba počítať s tým,že letisko je od LOLA KLUBu vzdialené až 185 km a bude potrebné si prenajať auto. Priame spoje z letiska neexistujú a kombinované spojenia sú zložité. Pre individuálne partie a skupiny 10 a viac účastníkov Vám zabezpečíme autobusový zvoz letisko-klub-letisko cez partnerskú agentúru na Sardínii. Nech sa páči, informujte sa!

Cenové relácie od 149 € osoba týždeň bez stravy ( strava polpenziou za príplatok od 15 € osoba deň - len pre kolektívy ). Doprava BUS+trajekt alebo LETECKY: od 199 € osoba. Nech sa páči,  volajte, píšte,  informujte sa.


SARDÍNIA - LETOVISKÁ ALGHERO a LIDO DI SAN GIOVANNI

V prípade záujmu o pobyt na Sardínii Máj až Október 2014 nech sa páči, radi Vám zabezpečíme pobyt v hoteli alebo prázdninovom domčeku podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám pobyty v letoviskách Alghero a Lido di  San Giovanni, oboch známych svojimi prekrásnymi snehobielymi plážami, priezračnou tyrkysovou vodou a príjemným píniovým lesíkom pozdĺž väčšej časti pláží. Počas pobytu na týchto  nevšedných  miestach máte možnosť navštíviť krásne historické mesto Alghero, neďaleké prekrásne kvapľové Neptúnove jaskyne v mohutných útesoch nad morom (k jaskyniam vedie dlhé schodisko vytesané priamo do mohutného skalného masívu nad morom), prípadne si môžete požičať auto a podniknúť výlety na svetoznáme Smaragdové Pobrežie na severe ostrova, alebo podniknúť cestu na východné Oleandrové Pobrežie a navštíviť také perly ostrova ako Olbia, Magdalénske ostrovy, Tavolara ostrov, San Teodoro, Cala Gonone, Cala Luna a iné. Pri ceste loďkou z Cala Gonone na Cala Luna určite využite možnosť navštíviť Azúrové jaskyne - posledné útočisko modrých tuleňov na svete. Možností je naozaj veľa a preto odporúčame pobyty na 10 až 14 dní. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zabezpečíme Vám letenky (z Bratislavy trvá let asi 2 hodiny), pobyt v hoteli alebo domčeku, ktorý si zvolíte a samozrejme rôzne doplnkové služby tak, aby ste prežili pokojnú, krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku na rozprávkovo krásnej Sardínii. V prípade ucelených partií a kolektívov alebo na vyžiadanie Vám poskytneme aj delegáta na celý pobyt. Tešíme sa na Vás!

Ubytovanie v Alghero v hoteloch 3+ až 5+ spravidla priamo pozdĺž belostných pláží alebo v centre iba pár metrov od pláží. Krásne a cenovo dostupné ubytovanie Vám ponúkame v prázdninových domčekoch na Lido di San Giovanni, ktoré majú plne vybavenú kuchyňu, vlastné wc a kúpeľňu, obývačku a spálňu. samozrejmosťou je klimatizácia a satelitná TV. Z hygienických dôvodov je potrebné priniesť si vlastné uteráky a návleky na vankúše. K dispozícii sú aj viaceré iné možnosti ubytovania, nech sa páči, informujte sa!

Pláž v areáli je tvorená jemným belavým pieskom a vstup do nebesky modrého mora je pozvoľný a bezpečný aj pre malé deti a neplavcov. Krásne miesto aj pre zdatných plavcov a milovníkov šnorchlovania! Tieto letoviská sú v blízkej vzdialenosti od letiska a je možné sa všade dostať rýchlo a pohodlne priamo z letiska miestnou MHD alebo taxíkom! Pre skupiny a kolektívy zabezpečíme dopravu letisko-ubytovanie-letisko za príplatok!

Cenové relácie sa pohybujú od 645 € osoba a týždeň pobytu, pričom cena je už konečná - teda s letenkou, poplatkami, ubytovaním, stravou,  spotrebou vody, energií, klímou, TV, prípadne ďalšími službami. Nech sa páči, informujte sa. Radi Vám poskytneme aktuálne informácie! LOLA TOURS VAŠA CK LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA.

Sardínia je neobyčajne krásny ostrov v Stredozemnom mori. Zvykne sa nazývať "karibik stredomoria" vďaka nádherným bielym plážam a tyrkysovej farbe mora.
CK LOLA Tours v tomto "raji" pripravila pre kolektívy SENIOROV, ŠKOLY a rodiny s deťmi unikátny, cenovo dostupný projekt s ubytovaním v areáli prázdninového mestečka La Mandragola, v príjemných plne zariadených prázdninových domčekoch, situovaných v píniovom lesíku, len pár metrov od belostných pláží.
Ubytovanie je zabezpečené v plne zariadených prázdninových domčekoch pre 4 osoby, umiestnených v krásnom píniovom lese, len pár metrov od pláže z jemného bieleho piesku. V areáli sú bar, reštaurácia, supermarket. Pláže sú bezplatné, dlhé cez 6km lemované dunami a píniovým lesíkom. Vstup do mora je veľmi mierny. Po asi 30 minútach pešej chôdze popri mori sú ďalšie asi 6km dlhé pláže z jemného bieleho piesku lemované veľkými dunami, za ktorými sa rozprestiera jazero s ružovými plameniakmi.
Pobyty sú realizované bez stravy. Stravovať sa je možné v reštaurácii mestečka, alebo v okolí. K dispozícii je supermarket. Ceny sú podobné cenám v našich obchodoch. Domčeky majú plne vybavenú kuchyňu.
Pre kolektívy je možné zajednať v miestnej pekárni dovoz čerstvého chleba a  pečiva denne priamo do areálu prázdninového mestečka.
Priamo v areáli je po celý pobyt náš slovenský delegát, ktorý sa postará o všetko čo budete počas pobytu v La Mandragole potrebovať. Rovnako tak pre Vás zorganizuje a odsprevádza nádherné výlety po ostrove, z ktorých do pozornosti dávame najmä výlet na čarokrásnu CALA LUNA a do dedinky pôvodných obyvateľov ostrova so zvyškami ich obydlí "nuragov".Možností bude,samozrejme, oveľa viac.
Doprava je zámerne realizovaná autobusom zo Slovenska do talianskeho prístavného mesta Livorno a stade následne trajektom do Olbie. Plavba trvá približne 10 hodín.
Na trajekte máte bary, reštaurácie,obchody,oddychové miestnosti s kreslami a vyhliakové terasy.
Spolu s Vami sa preplaví aj náš autobus,ktorý Vám bude na ostrove neoceniteľným a cenovo dostupným pomocníkom tak pri presune z Olbie do La Mandragoly a späť, ako aj na výletoch.
Termín pobytu s cenovým zvýhodnením je možný v čase od 1.6. do 21. 6. a potom od 10.9. do 30.9. Počet nocľahov necháme na Vás. Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám. Minimálny počet nocľahov je 7 a maximálny 14. Maximálna kapacita pre kolektív je 1 autobus, cca 50 účastníkov.
Ceny už od 179.- eur osoba/týždeň  +doprava autobusom + trajekt. Všetky podrobné informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie. Kontaktujte nás!Priamo v areáli je po celý pobyt náš slovenský delegát /kolektívy,skupiny/, ktorý sa postará o všetko čo budete počas pobytu potrebovať. Rovnako tak pre Vás zorganizuje a odsprevádza nádherné výlety po ostrove, z ktorých do pozornosti dávame najmä výlet na čarokrásnu CALA LUNA a do dedinky pôvodných obyvateľov ostrova so zvyškami ich obydlí "nuragov". Možností bude,samozrejme, oveľa viac.

Galéria
Sardínia - LOLA KLUB na Oleandrovom pobreží
Sardínia - LOLA KLUB na Oleandrovom Pobreží
Sardínia - areál LOLA KLUBu na Oleandrovom Pobreží
Sardínia - areál LOLA KLUBu na Oleandrovom Pobreží
Sardínia letecký pohľad na areál LOLA KLUBu (pod korunami pínií)
Sardínia - Santa Lucia di Siniscola letecký pohľad na areál LOLA KLUBu vpravo vedľa pláže v lese je LOLA KLUB,
Sardínia - interiér domčekov LOLA KLUB
Sardínia - interiér domčekov LOLA KLUB
Sardínia - kuchyňa v domčekoch LOLA KLUB
Sardínia kúpanie v raji
Sardínia - Lido di San Giovanni pláž
Sardínia - pláž a duny
Sardínia - pláž a duny
Sardínia - Lido di San Giovanni mobilná vilka
Sardínia - Lido di san Giovanni mobilná vilka interiér 1
Sardínia - Lido di san Giovanni mobilná vilka interér 2
Sardínia - pláž pri LOLA Klube
Sardínia - Cala Luna
Sardínia - Cala Luna
Sardínia - Cala Luna
Lola office 0915 694 468

Referencie
12.07.2014 15:42
Kollároví senior pobyt
Milý pán Mário a Lola Tours, chceme sa Vám touto cestou poďakovať za prekrásny pobyt v Španielsku. To ako Vy komunikujete, pracujete a staráte sa o klientov je naozaj obdivuhodné. Ako seniori sme už cestovali s viacerými cestovkami a úprimne, mnohé by sa od Vás mohli učiť. Váš pobyt aj výlety boli neuveriteľné, klobúk dole pred Vami. Dovolenky s Vašou cestovnou kanceláriou z vlastnej skúsenosti každému odporúčame. Za všetkých zo senior partie Viera a Jozef...
04.08.2013 11:15
Emília T.
Chceme sa touto cestou čo najsrdečnejšie poďakovať cestovke LOLA TOURS za doteraz najkrajší pobyt pri mori aký sme so školou kedy absolvovali. Vynikajúci program nabitý zážitkami tak, že týždeň pobytu nám nestačil. Musíme sa do Španielska vrátiť aj budúci rok a už teraz vieme, že 1 autobus nám po tohtoročnej skúsenosti stačiť nebude. Fantastické! Vrelo odporúčame aj ostatným ZŠ a SŠ, a ak Vám môžeme poradiť, žiadajte si delegáta Maja. Za ZŠ kolektív...
zobraziť všetky referencie
Lola Tours
Naša cestovná kancelária LOLA Tours je mladá dynamická cestovná agentúra, ktorá sa špecializuje predovšetkým na vlastné produkty v podobe jedinečných poznávacích a pobytovo-poznávacích zájazdov s rôznou tématikou. V našej ponuke nájdete aj kvalitné pobytové zájazdy v hoteloch pri mori určené tak pre bežných dovolenkárov ako aj skupiny,školy a kolektívy. Zaujímavosťou sú na letné obdobie víkendové kúpačky na Jadrane. Pýchou našej ponuky pre sezónu 2012 je unikátny pobytovo-poznávací
zájazd do Mexika vrátane adrenalínu a plávania s delfínmi. Na jesenné obdobie plánujeme zaradiť do ponuky aj školy v prírode, a neskôr na obdobie zimnej sezóny aj lyžiarske pobyty.
Našu ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie zaujímavé projekty. Súčasťou všetkých našich zahraničných zájazdov je náš vlastný kvalifikovaný slovenský sprievodca a delegát.
Veríme,že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných a nevšedných ciest za poznaním a oddychom.
Tešíme sa na Vás!
Vaša LOLA Tours

Naša cestovná kancelária LOLA Tours pôsobí na Slovensku už tretí rok a tvorí ju malý team ľudí, z ktorých niektorí v oblasti zážitkového cestovania pôsobia aktívne už 16 rokov. Špecializujeme  sa predovšetkým na vlastné zážitkové projekty v podobe jedinečných poznávacích a pobytovo poznávacích zájazdov s rôznou tématikou. V našej ponuke nájdete kvalitné pobytové zájazdy v hoteloch a prázdninových mestečkách pri mori určené tak pre rodiny s deťmi ako aj seniorov, škôlky, školy, firmy a kolektívy. Zaujímavosťou sú na letné obdobie príjemné a nenáročné víkendové kúpačky na Jadrane. Pýchou Loly pre zimné sezóny sú unikátne pobytovo poznávacie zájazdy do Mexika vrátane adrenalínu, plávania s delfínmi, tuleňmi,, žralokmi ako aj pozorovanie veľrýb na otvorenom Pacifiku. Celoročne v ponuke Loly nájdete príjemné školy v prírode, a počas zimnej sezóny aj lyžiarske pobyty v našich vlastných horských hoteloch na Makove. Ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie zaujímavé projekty. Súčasťou všetkých našich zahraničných zájazdov je náš vlastný kvalifikovaný slovenský sprievodca a delegát. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade ak Vašu skupinu alebo jej časť tvoria osoby so sťaženým pohybom. Prispôsobíme Vám dopravu, ubytovanie i program. Veríme, že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných, nádherných a nevšedných ciest za poznaním, oddychom a dobrodružstvami. Tešíme sa na Vás! LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA.


CK Lola Tours s.r.o . je v zmysle zákona o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr č.281/2001 Z.z., zodpovedne poistená voči úpadku  v poisťovni Europäische Reiseversicherung AG, Pribinova 25, 81109 BA.

Všeobecné a zmluvné podmienky v .PDF na stiahnutie TU